Calendari Matemàtic

Premis Calendari Matemàtic 2013-2014

Premis Calendari Matemàtic 2013-2014

Setembre.

A la resolució de totes les activitats:

  • Shi Jia Li i Lucia Masero Bravo (IES “Pare Arques”)
  • Vicente Miguel Planells Jarmolich (IES “La Valldigna”)

A la resolució d’alguna activitat: 

  • Celia Alarcón Abril ("Liceo")
  • José Diego Espinosa Morillo (IES "Abyla")
  • Alexandre Cosín Tomás ("Santa Magdalena Sofia")
  • Daniel Afonso Campos (IES "Padre Moret-Irubide")
  • Asier Cortés Bañuelos (IES "Padre Moret-Irubide")
  • Victor Ortega Navarro (IES "Padre Moret-Irubide")
  • Álvaro Antonio Maestre Pérez (IES "Padre Moret-Irubide")

 

Octubre.

A la resolució de totes les activitats:

  • Shi Jia Li  (IES "Pare Arques")

A la resolució d'alguna activitat:

  • Sandra Árias García (IES "Pont de Suert")
  • Marc Escales Moga (IES "Pont de Suert")
  • Anna Gordun Peiró (IES "Pont de Suert")
  • Marco Turrión Daura (IES "Pont de Suert") 

Novembre.

A la resolució de totes les activitats:

  • Shi Jia Li  (IES "Pare Arques")

Desembre.

A la resolució de totes les activitats:

  • Shi Jia Li  (IES "Pare Arques")

Gener.

A la resolució de totes les activitats:

  • Shi Jia Li  (IES "Pare Arques")
  • Patricia Maestre Pérez i Álvaro Antonio Maestre Pérez (IES "Padre Moret-Irubide")

A la resolució d'alguna activitat:

  • Antonio Antón Lloret (IES "Mutxamel")
  • Nacho Carrasco Ramón (IES "Mutxamel")
  • Sonia Trimiño Gómez ("Liceo")
  • Helena Alcázar Mañas ("Liceo")
  • María Saura Pañella (IES "El Caminàs")

Febrer.

A la resolució de totes les activitats:

  • Andreu Bordas, Andrea Castell, Pilar Corts, Arnau Estaragué, Pau Farré, Andreu Farré, Lidia Guerrero, Julen Ibarguchi i Guillem Solana (IES "El Pont de Suert") 

Març.

A la resolució de totes les activitats:

  • Shi Jia Li  (IES "Pare Arques")

A la resolució d'alguna activitat:

  • Eva María Román Valdés (IES "Biar")
  • Sergio Simarro Ruiz (IES "El Caminàs")
  • Paula Albornos (IES "El Caminàs")
  • Lucia Serralta Ferrer ("Ntra. Sra. de los Dolores")
  • Sofia Codina Parra (IES "Valle del Almanzora")
  • José Antonio Zamora Reche (IES "Valle del Almanzora")
  • María Elena Zamora Reche (IES "Valle del Almanzora")
  • Eduardo Jiménez Capel (IES "Valle del Almanzora")

Maig.

A la resolució d'alguna activitat:

  • Eva María Román Valdés (IES "Biar")
  • Cristina Esteve Bodí (IES "El Caminàs")
  • Rubén Giner Cosín (IES "El Caminàs")

Premis calendari matemàtic 2013-2014 (pdf)