Premiats en el concurs Calendari Matemàtic 2014-2015

Mes de setembre

A la resolució d'alguna activitat:

  • Blanca Albalat Martín ("Liceo")
  • Sergio Pablo González Cuello(IES "Abyla")
  • Zhan Yong Pan (IES "Abyla")
  • Teresa del Hierro Dies (Institut "El Pont de Suert")
  • Lluc Feixa Morancho (Institut "El Pont de Suert")
  • Rebeca Aldaz Martínez (IES "Padre Moret-Irubide")
  • Ismael Vilches Cardenas (IES "Padre Moret_Irubide")
  • Amaia Paz Arbaizar (IES "Padre Moret-Irubide")
  • Jorge Ruiz Cases (IES "THÁDER")
  • Pau Orts Macip (IES "José Vilaplana")
  • Jordi Gumbau Roda (IES "José Vilaplana")
  • Anna Gil Berbel (IES"José Vilaplana")
  • Pablo Martínez Camino (IES "Ribera del Arga") 

Mes d'octubre 2014

A la resolució d'alguna activitat:

 

Mes de novembre 2014

A la resolució d'alguna activitat:

  • Abraham Isaias Farfan Cedeño (IES "Padre Moret-Irubide")
  • Alejandro-Mihai Postica (IES "El Caminàs")
  • Mª Belén Toledo Juan (IES "Porcons")
  • Juana Costa Belda (IES "Porcons")
  • Mª Regina Tornero Juan (IES "Porcons") 
  • Chong Chong Yang (IES "Abyla")
  • Zhang Yong Pan (IES "Abyla")

Mes de desembre 2014

A la resolució d'alguna activitat:

  • Soraya Contador Guillamón (Col·legi "Liceo")
  • María Ferreres Díaz (Col·legi "Liceo")
  • Pablo Martínez y Jesús Sayés (IES "Ribera de Arga")
  • Inmaculada Ruiz Lorente (IES "Tháder")
  • Pau Orts Macip (IES "José Vilaplana")
  • Oscar Miravete Hernández (IES "José Vilaplana")
  • Margaret Sales Nolla (IES "José Vilaplana")
  • Anna Gil Berbel (IES "José Vilaplana")
  • Zhang Yong Pan (IES "Abyla")

Mes de febrer 2015

A la resolució de totes les activitats:

  • Clara Bordás, Marc Subirana, Paula Subirana, María Ramón, Laura García, Aitor Castell, Rubén Palacín, Raul López i Quira López. (IES "El Pont de Suert") 

 

Mes de març 2015

A la resolució de totes les activitats:

  • Mar Campillo, Aitor López Carrillo, Natalia Lozano Rubio i Arturo Sirvent Fresneda. (IES "Bahía de Babel")

A la resolució d'alguna activitat:

  • Pablo Martínez (IES "Ribera de Arga")
  • Jesús Sayés (IES "Ribera de Arga")
  • Cristina Barberà Karásková (IES " Vicent Castell i Domènech")
  • Pau Freixas Morancho (IES "El Pont de Suert")
  • Lluc Freixas Morancho (IES "El Pont de Suert")

Mes d'abri 2015

A la resolució d'alguna activitat:

  • Zhang Yong Par (IES "Abyla")
  • Sergio Pablo González Cuello. (IES "Abyla")
  • Anna Gil Berbel (IES "José Vilaplana")
  • Jordi Gumbau Roda (IES "José Vilaplana"
  • Alba Soto Roca (IES "José Vilaplana")
  • Andrea Alemany Cevera (IES "José Vilaplana")
  • Oscar Miravete (IES "José Vilaplana")
  • Lidia Cruz Sabater (IES José Vilaplana)
  • Pau Orts Macip (IES "José Vilaplana")
  • Norma Pastor Rodríguez (IES "Biar")
  • Andreea Stanica (IES "La Plana")

Mes de maig 2015

A la resolució d'alguna activitat:

  • Zhang Yong Par. (IES "Abyla")

Premis Calendari Matemàtic 2014-2015