Calendari Matemàtic

Premis Calendari Matemàtic 2015-2016

Premiats en el concurs Calendari Matemàtic 2015-2016

Actualitzat el 26 de setembre  de 2016

Mes de setembre 2015

A la resolució de totes lesd activitats:

  • Javier Nistal Salas i Victor Monfort Ballester (Colegio Inmaculada Jesuitas de Alicante)
  • Nuria Grau Machirant, Aitana García Barber, Ángel Castillo i Martí, Mireia Cantó Vidal, María Sanz Penalba, Jordi Sanz Cháfer, Karen Mollà Mompó, María Belén Toledo Juan, Paula Martí López i Manuel Mesas Vila (IES "Porçons")

A la resolució d'alguna activitat:

  • Paula Luna Vidal (IES "Biar")
  • Cristina Sifre Alegre i Ana Moliner (Col·legi "Liceo")
  • Cristina Martínez Martínez (Colegio Salesianos San Juan Bosco. València)
  • Zhang Yong Pan i Sergio Pablo González Cuello (IES "Abyla")
  • Pau Feixa Morancho, Lluc Feixa Morancho i Cristina del Hierro (Institut "El Pont de Suert")
  • Claudia Ferrer Carbonell (Institut "Domènech i Montaner")

Mes d'octubre 2015

A la resolució de totes les activitats:

 

A la resolució d'alguna activitat:

 

Mes de novembre 2015

A la resolució de totes les activitats: 

Javier Nistal Salas (Colegio Inmaculada Jesuitas de Alicante) 

A la resolució d'alguna activitat:

  • Jennyfer Lizaga Juarez (IES "José Vilaplana")
  • Marc Querol García (IES "Doctot Peset Aleixandre")
  • Zhang Yong Pan (IES "Abyla")
  • Cristina Vilar Medina i Sandra Busani Navarro (IES "El Caminàs")
  • Cristina Viñas Romero, Andrea Villodres Santano, Tania Ortega Estévez, Andrea Segura García, Lucía Díaz Becerro i Alicia Fernández Lérida (IES "Agustí Serra i Fortanet")

Mes de desembre 2015

A la resolució de totes les activitats:

 

A la resolució d'alguna activitat:

  • Joan Roda Parra i Jezabel Molina Calvo (IES "José Vilaplana")

Mes de gener 2016

A la resolució de totes les activitats:

  •  Pau Castillo Segura, Javier Rúa Cervantes, Miguel Sastre Romero, Pablo García Insa, Joan Luis Gómez, Pau Ribes Martínez, Laura Valdazo Martínez, Sandra Busani Navarro, Rubén Gallego Bagan, Sergio Simarro Ruiz i Cristina Vilar Medina (IES “El Caminàs”)

A la resolució de casi totes les activitats:

  •  Javier Nistal Salas (Colegio Inmaculada Jesuitas de Alicante)
  • Jezabel Molina Calvo (IES “José Vilaplana”)

A la resolució d'alguna activitat:

  •  Maria Vilchez Navarrete, Mara Fuentes del Olmo, Alejandro Mampel Capdevila, María Ferreres Díaz i Blanca Albalat Martín (del col·legi “Liceo”)
  • Rosa Sebastià Arnau (IES “José Vilaplana”)
  • Julia Núñez Fuentes i Irene Martínez March (“Escuelas Profesionles Luis Amigó”)

Mes de febrer 2016

A la resolució de totes les activitats:

  •  Lucia Díaz Becerro, Alba Fenoy Garrido, Miguel Fernández Caravaca, Alicia Fernández Lérida, Alba Jiménez Ibáñez, Júlia López Canto, Laura Martínez García, Tania Ortega Estévez, Andrea Osuna Pérez, Anna Paula Ramírez Killian, Elena Sánchez Codesido, Andrea Segura García, Estefania Thames Almeida, Andrea Villodres Santana i Cristina Viñas Romero (INS “Agustí Serra i Fontanet”)

A la resolució d'alguna activitat:

  • Ruth Contador Guillamón (del col·legi “Liceo”) 

Mes de març 2016

A la resolució de totes les activitats:

  • Javier Nistal Salas (Colegio Inmaculada Jesuitas de Alicante)

A la resolució d'alguna activitat:

  • Zhan Yong Pan, Javier Bruno Gaitán i Sergio Pablo González Cuello (I. E. S. “ABYLA”)
  • Carlos López (Col·legi “Liceo”)
  •  Maria Beltrán Querol, Jezabel Molina Calvo, Adrian Forner Moliner i Noelia Luna Pitarch (IES “José Vilaplana”) 

Mes d'abri 2016

A la resolució d'alguna activitat:

    • Jezabel Molina Calvo (IES “José Vilaplana”)
    • María Gas Vicent (Col·legi “Liceo”)
    • Javier Bruno Gaitán (I.E.S. “ABYLA”)

     

    Mes de maig 2016

    A la resolució de totes les activitats:

     

    A la resolució d'alguna activitat:

    • Nacho Tejada Meseguer i Alejandro Mampel Capdevila (Col·legi “Liceo) 

    Mes juny 2016

    A la resolució d'alguna activitat:

    •  Nacho Tejada Meseguer i Alejandro Mampel Capdevila (Col·legi “Liceo”)
    •  Luís Barrios Jiménez (I.E.S. “José de Mora”)
    • Maria Sanz Penalba i Belén Toledo Juan (IES “Porçons”)
    • Jezabel Molina Calvo (IES “José Vilaplana”)
    • Javier Bruno Gaitán i Zhan Yong Pan (I.E.S. “ABYLA”)

     

    Premis PDF