Premiats en el concurs Calendari Matemàtic 2016-2017

Actualitzat el 5 de setembre  de 2017

Mes de setembre 2016

 

A la resolució d'alguna activitat:

  •  Álvaro Romero Bermejo (“Liceo”)
  • Ana Maria Traver Cabedo (IES “L’Alcalatén”)
  • Maria Muriach Carnicer (IES “L’Alcalatén”)
  • Jezabel Molina Calvo (IES “José Vilaplana”)

 

Mes de novembre 2016

A la resolució d'alguna activitat:

  •  Jan Cossio (INS “Pont de Suert”)
  • Laura Clemente (INS “Pont de Suert”)
  • Jordi Ricart (INS “Pont de Suert”)

Mes de desembre 2016

A la resolució d'alguna activitat:

  • Ya Hui Qiu (Col·legi “Liceo”)
  • Carmen Salvador Ribes (IES “L’Alcalatén”)
  • Jordi Ricart (INS “Pont de Suert”)
  • Javier Bruno Gaitán (I.E.S. “Abyla”)
  • Zhan Yong Pan (I.E.S. “Abyla”) 

Mes de gener 2017

A la resolució d'alguna activitat: 

  •  Maria Gas Vicent (Col·legi “Liceo”)
  • Javier Pitarch Peris (Col·legi “Liceo”)
  • Andre Quesada Rico (Col·legi “Liceo”)
  • Juan Pedro Barceló Berbegal (IES “Biar”)
  • Albert Ricart (INS “Pont de Suert”)
  • Irene Fresneda (INS “Pont de Suert”)
  • Àlex Molina (INS “Pont de Suert”)
  • Rodrigo Mas Herranz (IES “La Plana”)
  • Javier Bruno Gaitán (I.E.S. “Abyla”)
  • Jezabel Molina Calvo (IES “José Vilaplana”)
  • Diego Cifre Villalonga (IES “José Vilaplana”)

Mes de febrer 2017

A la resolució d'alguna activitat:

  • Maria Vilchez (Col·legi “Liceo”)
  • Juan Pedro Barceló Berbegal (IES “Biar”)
  • Lídia Troquet Garcia (INS “Pont de Suert”)
  • Cesar Aymerich (IES “La Plana”)
  • Mónica Conesa Giménez (IES “La Plana”)
  • Andrés Bernardo Agustina (IES “La Plana”)
  • Diego Zafra Bono (IES “José Vilaplana”)

                                                                      

Mes de març 2017

 

A la resolució d'alguna activitat:

  • Danyal Arshad (IES “La Plana”)
  • Javier Pujol (IES “La Plana”)
  • Kyoko Rojas (IES “La Plana”)
  • Meriem El Khadir (IES “L’Alcalatén”) 

Mes de maig 2017

 

A la resolució d'alguna activitat:

  •  Sara Simón Montolio (IES “L’Alcalatén”)
  • Iris Sanahuja Muñoz (IES “L’Alcalatén”)
  • Begoña Belda Nadal (IES “Porçons”)
  • Maria Sanz Penalba (IES “Porçons”)
  • Aida Navalón Aparici (IES “Porçons”)
  • Manuel Mora Colomer (IES “Porçons”)
  • Karen Mollà Mompó (IES “Porçons”)
  • Moisés Silvestre Castelló (IES “Porçons”)

Mes juny 2017

A la resolució d'alguna activitat:

  • Jezabel Molina Calvo (IES “José Vilaplana”)
  • Margalida Fontcuberta Rigo (IES “Santanyí”) 

 Menció honorífica per la realització d’activitats:

  • Carla Sanz Sanchis (IES “Porçons”)
  • Rosa Soler Borderia (IES “Porçons”)
  • Héctor Guillén Vidal (IES “Porçons”)
  • Mar Garcia Fuentes (IES “Porçons”)
  • Joan Sanz Sánchez (IES “Porçons”)
  • Maria Xinping Egea (IES “Porçons”)
  • Andrea Juan Belda (IES “Porçons”)

A la resolució de totes les activitats:

  • Andrés Bernardo Agustina (IES “La Plana”)

Premis PDF