Premiats en el concurs Calendari Matemàtic 2019-2020

Actualitzat el 25 de maig de 2020

 

Mes de setembre:

A la resolució de totes les activitats:

  • Joan Estevan Morió (IES “José Segrelles”)

A la resolució de quasi totes les activitats:

  • Judit Feixa Molina (INS “El Pont de Suert”)

A la resolució d’alguna activitat:

  • Maria Galvañ Ferre (IES “Biar”)
  • Elena Silvestre Albero (IES “Biar”)
  • Enrique Cuenca García (IES “Josep de Ribera”)
  • Batiste Fons Valero (IES “Josep de Ribera”)
  • José Miguel Miralles Gandía (IES “Josep de Ribera”)
  • Elia Pérez Martínez (IES “Josep de Ribera”)
  • Guillem Pons Beltrán (IES “Josep de Ribera”)
  • Daniel Kuranov (Col·legi “Liceo”)

Mes d’octubre:

A la resolució de totes les activitats:

  • Joan Estevan Morió (IES “José Segrelles”)
  • Jordi Herrero Martínez (IES “Laurona”)

A la resolució d’alguna activitat:

  • Elena Silvestre Albero (IES “Biar”)
  • Mónica Simón Frasquet (Col·legi “Liceo”)

Mes de novembre:

A la resolució de quasi totes les activitats:

  • Jordi Herrero Martínez (IES “Laurona”)

A la resolució d’alguna activitat:

  • Natalia Beltrán Pérez (IES “Josep de Ribera”)
  • Jordi Vallés Alba (IES “Josep de Ribera”)
  • Jorge García Martínez (IES “Josep de Ribera”)
  • Kiko Albertos Tormo (IES “Josep de Ribera”)
  • Natalia Salinas Torregrosa (IES “Josep de Ribera”)

Mes de desembre:

A la resolució de quasi totes les activitats:

  • Joan Estevan Morió (IES “Josep Segrelles”)
  • Yaiza Cànovas Garcia (IES “Josep de Ribera”)
  • Lucia Ferrer Esplugues (IES “Josep de Ribera”)
  • Mireia Juan Villa (IES “Josep de Ribera”)
  • Bruno Martínez Mollá (IES “Josep de Ribera”)
  • Clemente Morales Benito (IES “Josep de Ribera”)
  • Jaume Moscardó Pérez (IES “Josep de Ribera”)
  • Emili Navalón Ferrando (IES “Josep de Ribera”)
  • César Pla Calvo (IES “Josep de Ribera”)
  • David Ramírez Claramonte (IES “Josep de Ribera”)
  • Sara Ramírez Claramonte (IES “Josep de Ribera”)

A la resolució d’alguna activitat:

  • Ana Valls Torres (IES “La Plana”)
  • Maricel Sanz Blanco (IES “La Plana”)
  • Eloy Bonanad Carrasco (IES “La Plana”)
  • Nuria Nebot Marchel (IES “La Plana”)
  • Diego Rodríguez (Col·legi “Liceo”)
  • María Bimbo Alcañiz (Col·legi “San Bartolomé”)
  • Maria Galvañ Ferré (IES “Biar”)
  • Sergio Mancha Cerezuela (Institut “Alexandre Satorras”)
  • Adrià Pérez Moreno (Institut “Alexandre Satorras”)

Mes de gener:

A la resolució de quasi totes les activitats:

  • Jordi Herrero Martínez (IES “Laurona”)
  • Jorge García Martínez (IES “Josep de Ribera”)
  • Pablo Hurtado Mullor (IES “Josep de Ribera”)
  • Natacha Salinas Torregrosa (IES “Josep de Ribera”)
  • Jordi Vallés Alba (IES “Josep de Ribera”)

A la resolució d’alguna activitat:

  • Joan Estevan Morió (IES “Josep Segrelles”)
  • Desereé Aparisi Yago (Col·legi “San Bartolomé”)
  • Álvaro Segura Rodrigo (IES “La Plana”)
  • Ana Torres (IES “La Plana”)

Mes de febrer:

A la resolució de quasi totes les activitats:

  • Joan Estevan Morió (IES “Josep Segrelles”)
  • Enrique Cuenca García (IES “Josep de Ribera”)
  • Batiste Fons Valero (IES “Josep de Ribera”)
  • José Miguel Miralles Gandía (IES “Josep de Ribera”)
  • Guillem Pons Beltrán (IES “Josep de Ribera”)

Mes d’abril:

A la resolució d’alguna activitat:

  • Victor Gómez Kokoza (IES “Torrellano”)

Mes de maig:

A la resolució de quasi totes les activitats:

  • David Martínez (IES “Bahía de Babel”)
  • Marta Pineda (IES “Bahía de Babel”)
  • Mariangel Moreno (IES “Bahía de Babel”)
  • A la resolució d’alguna activitat:

    • Joan Estevan Morió (IES “Josep Segrelles”)

     

     

    Premis PDF

     

    Additional information