XXII OLIMPÍADA MATEMÀTICA.   FASE COMARCAL ALACANT

 

Classificats per a la fase PROVINCIAL.  XIXONA  21/MAIG/2011

Nivell C (3er  cicle PRIMARIA)

(Orde alfabètic)

 

NOM

COGNOM1

COGNOM2

CENTRE

LOCALITAT

MANEL

ARACIL

SIRVENT

ARBRE BLANC

MUTXAMEL

JAVIER

AROCA

GARCÍA

ENRIC VALOR

ALACANT

KIKO

ASENSI

GALIANA

CRISTOFOL COLOM

XIXONA

CRISTINA

BERNABEU

LÓPEZ

CRISTOFOL COLOM

XIXONA

DANIEL

DÍAZ

DÍAZ

Nª. SRA. BELÉN

LA APARECIDA-orihuela

MARTÍN

DOMÍNGUEZ

RUIZ

PRÁCTICAS-LA ANEJA

ALACANT

JORGE

FERNÁNDEZ

CHINCHÓN

STA Mª DEL CARMEN

ELDA

BLANCA

FERNÁNDEZ

SORIANO

SAN AGUSTÍN

ALACANT

ALONSO

FERNÁNDEZ

MIRA

CRISTOFOL COLOM

XIXONA

PABLO

GÓMEZ

TORIBIO

FERNANDO DE LOACES

ORIHUELA

ALEJANDRO

GONZÁLEZ

SÁNCHEZ

SAGRADA FAMILIA

ELDA

DIEGO

IGUAL

ORTIZ

JOSÉ ARNAUDA

ALCOI

CARLOS

JESSER

BUIGUES

PAIDOS

DÉNIA

CLARA

JUAN

CONTRÍ

PAIDOS

DÉNIA

CARLOS

LORENTE

ESCUDERO

JESÚS MARÍA SAN AGUSTÍN

ORIHUELA

MARCELO

MIQUEL

JUAN

CRISTOFOL COLOM

XIXONA

TERESA

MONDRÍA

TEROL

PRÁCTICAS-LA ANEJA

ALACANT

PABLO

MORANT

LLORENS

PAIDOS

DÉNIA

PABLO

MUÑOZ

CANDELA

PRÍNCIPE D. JUAN MANUEL

VILLENA

MARÍA RAQUEL

PÉREZ

HERRERO

STA Mª DEL CARMEN

ELDA

GONZALO

PONS

DELGADO

SAN BLAS

ALICANTE

LUIS

PRETEL

VICEA

JESÚS MARÍA SAN AGUSTÍN

ORIHUELA

LLUIS

RODRÍGUEZ

CUETO

AZORÍN

ALICANTE

RICARDO ANTONIO

RUÍZ

FALCÓ

SAN BLAS

ALICANTE

ADRIÁN

SÁNCHEZ

HERNÁNDEZ

ARBRE BLANC

MUTXAMEL

PABLO

SÁNCHEZ

MILANÉS

LOS ALMENDROS

ALICANTE-REBOLLEDO

CARLOS

SIRVENT

MIQUEL

CRISTOFOL COLOM

XIXONA

DANIEL

SORIANO

MEDRANO

ENRIC VALOR

ALACANT

TERESA

SUCH

BAKER

RACÓ DE L'ALBIR

ALFÀS DEL PI

FABIÁN

VILLARREAL

VALENCIA

CRISTOBAL COLÓN

SAX

 

 

reserves

R1

JOSÉ FRANCISCO

 

ASENSI

MELERO

SAGRADA FAMILIA

ELDA

R2

DANIEL

 

SEMPERE

JAREÑO

SANTÍSIMO CRISTO DEL BUEN ACIERTO

ALFÀS DEL PI

 

NOTES:

1. Si hi ha algun error, aviseu.

2. Si algú no pot participar en la provincial, que avise com més prompte millor per a cridar als reserves.

Additional information